Track - All League Team

Awards
AWARD NAME SCHOOL
Athlete of the Year Lizzie Sexton (Runner) Mercy McAuley
Athlete of the Year Emma Striebich (Field) Seton
Coach of the Year Dan Bird St. Ursula

First Team
NAME SCHOOL EVENT
Jasmine Haas Mount Notre Dame 100 Meter Dash
Lizzie Sexton - Junior Mercy McAuley 200 Meter Dash
Lizzie Sexton - Junior Mercy McAuley 400 Meter Dash
May Humpert - Freshman Mercy McAuley 800 Meter Run
Avery Stewart - Junior St. Ursula 1600 Meter Run
Brooke Hunstad - Junior St. Ursula 3200 Meter Run
Naima Hoskins - Junior St. Ursula 100 Meter High Hurdles
Jillian Doerger - Sophomore Ursuline Academy 300 IM Hurdles
Mercy McAuley 400 Meter Relay
Mercy McAuley 800 Meter Relay
Mercy McAuley 1600 Meter Relay
Gabriella Le - Sophomore
Sara Timberlake - Senior
Sydney Folan - Senior
Paige Murdock - Senior
Ursuline Academy 3200 Meter Relay
Emma Striebich - Senior Seton Shot Put
Emma Striebich - Senior Seton Discus
Jasmine Haas - Junior Mount Notre Dame Long Jump
Addison Brus - Freshman St. Ursula High Jump
Claire Coleman - Junior Ursuline Academy Pole Vault
Rachel Steffen - Junior Mount Notre Dame Seated 100 Meter Dash

Second Team
NAME SCHOOL EVENT
Abby Hoffmann - Senior Mercy McAuley 100 Meter Dash
Jasmine Haas - Junior Mount Notre Dame 200 Meter Dash
Mia Edwards - Senior Mercy McAuley 400 Meter Dash
Avery Stewart - Junior St. Ursula 800 Meter Run
Beatrice Tierney - Freshman St. Ursula 1600 Meter Run
Ellen Scott - Junior St. Ursula 3200 Meter Run
Izzy Orth - Senior Ursuline Academy 100 Meter High Hurdles
Elle Seeger - Junior Mount Notre Dame 300 IM Hurdles
Aubrey Stanforth - Senior
Naimi Hoskins - Junior
Rylie Postel - Junior
Gracie Scheve - Senior
St. Ursula 400 Meter Relay
Anna Geiger - Junior
Eleanor Langworthy - Senior
Kennedy Rugless - Sophomore
Rylie Postel - Junior
St. Ursula 800 Meter Relay
Paige Murdock - Senior
Brooke Caldwell - Senior
Lindsey Person - Senior
Grace Pizzimenti - Sophomore
Ursuline Academy 1600 Meter Relay
Avery Stewart - Junior
Ellen Scott - Junior
Brooke Hunstad - Junior
Beatrice Tierney - Freshman
St. Ursula 3200 Meter Relay
Claire Shaffer - Sophomore Ursuline Academy Shot Put
Mercedes Lagdameo - Junior St. Ursula Discus
Gabby Burns - Sophomore Ursuline Academy Long Jump
Madeline Brisken - Senior Mount Notre Dame High Jump
Jasmine Haas - Junior Mount Notre Dame Pole Vault

Honorable Mention
NAME SCHOOL EVENT
Kennedy Rugless - Sophomore St. Ursula 100 Meter Dash
Abby Hoffmann - Senior Mercy McAuley 200 Meter Dash
Grace Pizzimenti - Sophomore Ursuline Academy 400 Meter Dash
Jillian Webber - Senior Seton 800 Meter Run
Sara Timberlake - Senior Ursuline Academy 1600 Meter Run
Sophia Schutte - Senior Seton 3200 Meter Run
Olivia Taylor - Sophomore Seton 100 Meter High Hurdles
Izzy Orth - Senior Ursuline Academy 300 IM Hurdles
Exsence Walker - Senior
Jessica McKeel - Senior
Josie Lewis - Senior
Megan Heine - Sophomore
Seton 400 Meter Relay
Alyssa Smith - Junior
Kayla Anderson - Senior
Victoria Green - Sophomore
Ana Jackson - Freshman
Mount Notre Dame 800 Meter Relay
Gigi Winter - Sophomore
Eleanor Langworthy - Senior
Avery Stewart - Junior
Anna Geiger - Junior
St. Ursula 1600 Meter Relay
Mercy McAuley 3200 Meter Relay
Abby Kock - Sophomore Seton Shot Put
Breanna Bauer - Senior Mount Notre Dame Discus
Jenna Accurso - Senior Seton Long Jump
Lily Orosz - Freshman Ursuline Academy High Jump
Jillian Doerger - Sophomore Ursuline Academy Pole Vault